Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Юрій Малашевич
Депутат Черняхівської районної ради...
Об авторе
2017-11-30 11:22:11 __Юрій Малашевич

Диверсія державного масштабу! Хто відповідатиме за знищення залізниці Головинський кар’єр – ст. Горбаші?

 Жителі Черняхівського району вже здається звикли до того, що чи не кожен день  чують про пограбування та розбої, які здійснюються на Черняхівщині.

На минулому тижня мережу Фейсбук сколихнув кричущий, безпрецедентний та небачений до цього злочинний інцидент – знищення підвідної залізничної колії Головинський кар’єр – ст. Горбаші. Фото знищених і порізаних рейок вразили своєю нахабністю.

Такого рівня  відвертої зухвалості та серйозних масштабів правопорушення ще не було. Можна припустити, що залізниця вартість якої понад 10 млн. грн.. безповоротно втрачена.

Даний резонансний факт був піднятий до рівня публічного обговорення на сторінці  Черняхівської районної організації ВО «Батьківщина» у Фейсбуці.  

Як вияснилось, на ділянці залізниці починаючи від Дівочківського лісу і майже до самого ДП «Головинський кар’єр» на сьогоднішній день зловмисники встигли демонтувати понад п’ять кілометрів, а вирізати та вкрасти понад один кілометр рейок.

Подейкують, що процес вирізання та демонтажу розпочався ще за каденції голови правління ПАТ «Головинський граніт» Ірини Панасюк декілька років тому, але по-факту пік активізації крадіжки рейок припав саме на 2017 . Невже хтось намагається перевести "стрілки" на Ірину Борисівну, пам'ятаємо вислови одного з бувших політиків "в усьому винні попередникі"...

Ще весною вже нова адміністрація ДП «Головинський кар’єр» за підписом виконуючого обов’язки очільника підприємства Федіра Горбаня звернулась до правоохоронних органів, проте «віз і нині там», правоохоронці так і не змогли зупинити знищення залізниці. Доказом цього є свіжі зрізі автогеном. Звичайно, що займались цим спеціалісти, які обізнані з влаштуванням залізниці.

В середині листопада за сприяння голови районного осередку Олександра Свірчевського та інших активістів ВО «Батьківщина» правоохоронцям та адміністрації кар’єру знову нагадали про активізацію процесу розкрадання та необхідності його найшвидшого зупинення. На поверхні також факт недопрацювання та халатної безвідповідальності керівництва підприємства, щодо забезпечення охорони та збереження, оскільки залізнична колія входить в склад ЦМК ДП «Головинський кар’єр», а як відомо Фонд держмайна України виставив підприємство разом з підвідною залізницею на приватизацію.

Це проблема більше ніж районного рівня. "Куди дивиться Федір Горбань?! Тай взагалі, хто кому дав право знищувати те, що роками для своїх онуків будували наші батьки і діди і хто за це відповідатиме?!"  – коментує на своїй сторінці цю проблему державного рівня Олександр Олександрович.

Чи справедливо нарікати на Федіра Івановича?! Він ніби зі своєї сторони щось намагався зробити для припинення розкрадання, але бажання це ще не все. Для того, щоб більше увійти в курс справи доречним є уважно перечитати та ретельно дослідити переписку між адміністрацією підприємства та правоохоронними органами подану знизу після тексту блогу. Проте у першу чергу потрібно врахувати свіжо зрізаний спил, що на другій світлині

Черняхівська районна організація ВО "Батьківщина", принципово стояла і стоятиме на позиції захисту інтересів трудящих, їх господарського надбання, а тим більше економічного розвитку і потенціалу Черняхівського району. Збереження існуючих здобутків, перспектива, примноження та інвестиційна привабливість краю - ось що є пріоритетом для партії на сучасному етапі. Для цього районний осередок прикладатиме максимум зусиль, безжалісно боротиметься з корупцією та беззаконням.

Фото Andrei Evin.

 Фото Юрия Малашевича.

Фото Юрия Малашевича.

 Фото Юрия Малашевича.

 Фото Юрия Малашевича.

 Фото Юрия Малашевича.

 Фото Юрия Малашевича.

 Фото Юрия Малашевича.

 Фото Юрия Малашевича.

Фото Юрия Малашевича.

Фото Елены Войтенко.

 Фото Елены Войтенко.

 

Фото Елены Войтенко.

 

Фото Елены Войтенко.

 Фото Елены Войтенко.

Фото Елены Войтенко.


   896
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
У Житомирі за 13 млн грн планують створити сучасний центр для реабілітації учасників АТО, - Ширма
За один день мер Житомира створив дві робочі групи: для розкопок та вирішення долі райрад
В облдержадміністрації звітують про оперативне розчищення доріг в Житомирській області
Наслідки аварії в Бердичівському районі: троє загиблих, водія Renault затримали
Ввечері у Житомирі горів гараж: рятувальники знайшли загиблого 70-річного господаря
ІнБев/НПУ – Ураган (Івано-Франківськ). Пряма трансляція матчу 12 туру Екстра-ліги в Житомирі
День ВСУ, подготовка к Новому году и первый военный бал в Житомире. Фото недели
Громадянин Білорусі хотів дати житомирським прикордонним 50 доларів хабара
Житомирський приватний ЖЕК хоче збільшити плату за вивезення сміття
У Житомирі в лобову зіткнулися два автомобілі, рятувальники витягували постраждалого водія