Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Микола Череднік
Депутат Богунської районної ради м. Житомир, засновник "Інститут Розвитку Міста"...
Об авторе
2017-10-12 23:39:10 __Микола Череднік

ПРО ПЕРЕВІЗНИКІВ ЖИТОМИРА

 

 Про сьогоднішню ситуацію з маршрутками у Житомирі

1.     Перевізники вчинили як справжні к̶р̶и̶с̶и̶ щури, і показали, хто дійсно є гнидами. Без жодного попередження відмова від своїх же обіцянок та зобов’язань з порушенням договорів щодо безкоштовного проїду пільговиків – це дуже низько та підло.

2.     Пільгова категорія була обрана не випадково. Пенсіонери – це найбільша соціальна група, яка користується пільговим проїздом, і в той же час це найбільш незахищена соціальна група населення. Пенсіонери надзвичайно рідко можуть постояти за себе в транспорті та протистояти нахабству водіїв. Перевізники ще п’ять місяців тому почали робити перші кроки, щоб «привчити» пенсіонерів не їздити в маршрутках, розвісивши оголошення про прохання користуватися пільгами у встановлені години, яке водіями трактувалося як закон. Я звертався до Дмитра Ткачука з офіційними зверненнями зняти ті ганебні «оголошення-прохання», але вони і досі на своїх місцях. Вже тоді було зрозуміло, що перевізники будуть намагатися заробляти ще більше.

3.     Сьогодні міська влада (управління транспорту та уся транспортна вертикаль) показали свою неефективність та імпотентність, адже протягом дня ніхто з чиновників так і не спромігся вплинути на перевізників та водіїв. У місті відбувалася транспортна анархія: хто як хотів, той так і їздив. Відомі випадки, коли сьогодні в окремих маршрутках люди платили за проїзд по 3 грн.

4.     Давно є розмови, що ринок перевезень у Житомирі звільняють та готують під одного великого перевізника, який стане монополістом на ринку. Я не вірив у такий сценарій, але події останніх місяців та ситуація з громадським транспортом цілком реально може бути одним із елементів великої багатоходової «зачистики» ринку під одного гравця.

5.     Перевізники давно не дотримуються умов договорів та їздять кому як заманеться, порушуючи маршрути та графіки руху. За останні півроку до мене звернулося декілька десятків людей з конкретними випадками порушень. Результатом більше ніж 30 звернень до міської ради з конкретними фактами, маршрутами, водіями були відписки. В управлінні транспорту навчилися їх писати, але не навчилися виконувати свої функції по контролю за виконанням договорів. Люди годинами вимушені чекати транспорт і їхати в переповнених та брудних маршрутках, в той час, як чиновники кажуть повну дурню та роблять вигляд, що все добре.

6.     Комунальний транспорт не зможе забезпечити потреби міста, а місто не може відмовитися від послуг приватних перевізників. Але, якщо місто буде постійно грати під дудку перевізників та створювати для них комфортні умови, це триватиме вічно. Легко казати, що у нас немає альтернативи та виходу, але потрібно шукати та залучати перевізників з інших регіонів. Вартість квитка у Житомирі одна з найвищих в Україні. Покажіть свою ефективність та прогресивність, залучіть у місто нормального перевізника. Або хоча б закупіть комунальні автобуси, про які говорять вже другий рік.

7.     Так, перевізникам не відшкодовують гроші за пільговиків. Але ж вони самі підписали додаткові умови та погодилися возити пільговиків безкоштовно. А якщо Вас тоді це не влаштовувало, чому мовчали?

8.     Завтра на виконкомі будуть вже старі казки про пенсіонерів-садистів та водіїв ангелів, про злидні та роботу у збиток тощо. Перевізники мають як сильне лобі у виконкомі, так і сильний інформаційний ресурс, щоб переконати місто в тому, що винні усі, крім них, вони ж, як і їхні водії, святі. І коли вони завтра будуть просити збільшити плату, встановити часові обмеження або ще якісь вигоди для себе, отримати вони мають відмову. Без жодних альтернатив, жорстку та однозначну відмову!

 

p.s.

 

Чому через некомпетентність чиновників або жадібність перевізників, мають страждати люди похилого віку. У вас що батьків та матерів немає, чи ви, сволота, думаєте, що вас старість омине? За усі страждання людей ви все одно відповісте, не перед громадою, то перед Богом!

 

Завтра, попри усі розбіжності між активістами, владою та опозицією, місто має поставити цих гнид на місце. Хто не хоче працювати чесно та виконувати договори, нехай забирає свої корита і валить нах@й.


   1554
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
У Німеччині померла 400-кілограмова жителька Житомирської області, яка мала слонову хворобу ніг
У Житомирській області за місяць подорожчали хліб та яйця
У Житомирському районі люди півроку не можуть дочекатися, коли їм повернуть лічильники, і змушені переплачувати за спожитий газ
У Малині для захисту парку від вандалів найняли приватну охорону, в житомирському КП «Парк» працюють штатні охоронці
Известный художник Александр Ройтбурд поделился впечатлением о житомирском краеведческом музее
Через аварійний стан дороги селяни перекривали трасу Виступовичі - Житомир
Випускникам Житомирської області на замітку: пробне ЗНО пройде в березні 2018 року, вартість не зросте
У Житомирі збираються масштабно відзначити 110-річчя заснування обласного об’єднання ВТ «Просвіта»
За 11 місяців у Житомирській області більше 83 тисяч родин з дітьми отримали державну допомогу
Влада створила робочу групу, яка займатиметься проектом будівництва приміщень Житомирського облонкодиспансеру