Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Юрій Огірчук
Політолог, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату Житомирської РДА...
Об авторе
2017-10-12 22:05:10 __Юрій Огірчук

На нараді в Житомирській РДА розглянули понад 20 актуальних питань життєдіяльності громад району

9 жовтня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергову розширену апаратну нараду з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів РДА, установ, підприємств та організацій району. На нараді розглянуто низку актуальних питань.

Про виконання доходної частини районного бюджету та бюджету району за 9 місяців поточного року доповіла заступник начальника управління фінансів РДА Лідія Шмакова.

З питання про стан підготовки господарського комплексу району до опалювального періоду 2017-2018 років виступив начальник відділу ЖКГ та цивільного захисту населення райдержадміністрації Фелікс Янєв. З окремою інформацією про стан справ із підключенням до опалення у закладах освіти виступила начальник районного відділу освіти Світлана Давиденко.

Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 19.04.2017 №252 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році» доповіла завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Інна Мирна.

Начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк ознайомила присутніх з результатами діяльності районної робочої групи з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

С.Давиденко доповіла про проведену роботу в частині виконання вимог щодо протипожежної безпеки у навчальних закладах району та про просування у процесі створення інклюзивно-ресурсного центру. Йшлося й про нагальну необіхідність завершення ремонту даху школи в с. Черемошне та облаштування трубчастого колодязя в Гадзинській школі. С.Давиденко отримала доручення взяти дані питання на контроль і підготувати інформацію по всіх навчальних закладах, де є проблеми з водопостачанням та водовідведенням.

Порушив голова РДА і питання про стан організації робіт щодо будівництва спортивного майданчика на базі Озерненської гімназії та про поточні результати виконання планових показників щодо проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу в Збройні Сили України.

У свою чергу головний лікар КУ «ЦПМСД» Геннадій Горбенко доповів про хід виконання на території району урядової програми «Доступні ліки», а головний лікар КУ «ЦРЛ» Тарас Собко ознайомив учасників наради із поточними результатами виїзної роботи в селах району вузькопрофільних спеціалістів. Окремо С.Микитюк підняв питання щодо оренди пересувного флюорографа.

Вкотре підняв голова РДА й питання про придбання житла для дитячого будинку сімейного типу, а також щодо того, як йдуть справи по організації процесу видачі біометричних паспортів у районному ЦНАП.

Окреме доручення щодо унормування питань нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, які орендуються каменевидобувними підприємствами, отримала спеціаліст юридичного сектору апарату РДА Катерина Мельник, а начальник управління АПР Володимир Оржехівський - щодо правового використання земель сільськогосподарського призначення у районі. Начальнику відділу освіти було дано доручення завершити роботу щодо підготовки пакету документів для включення довгобуду Коднянської ЗОШ у план реалізації проектів за кошти ДФРР та подати його для розгляду в ОДА, а на сесію районної ради підготувати відповідне звернення щодо виділення коштів на реалізацію даного проекту на умовах співфінансування на найближчі три роки.

Поговорили на нараді й про організацію заходів з утилізації відпрацьованих люмінесцентних ламп в закладах соціальної сфери району, про ремонт даху та розширення площі у приміщенні архівного сектору та про підготовку до проведення районного свята «Встань, козацька славо!».


   257
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Суд зобов'язав житомирського нардепа Борислава Розенблата носити електронний браслет
Податківці «накрили» на Київщині підпільний цех по виробництву алкоголю, а у Житомирі пункт, де зберігали спиртне
Майже половина користувачів у Житомирській області заходить в Інтернет задля розваг і лише 36% - для освіти
Три підрядники поділять між собою 21 мільйон гривень, які виділили на капітальні ремонти доріг у Коростені
НАБУ звинувачує житомирського нардепа в незаконному отриманні дипломатичного паспорта
У житомирянки та жительки Пулинського району поліція вилучила майже тонну металобрухту
У Житомирському державному університеті відбувся ІІ тур виборів ректора: переможця немає
У програмі «Приїхали» на Житомир.info співачка Брія Блессінг та засновник гурту ShockolaD Ігор Гнидин
До Житомира йде похолодання: очікується дощ, можливий мокрий сніг, - синоптик
У Житомирі стартував ІІ чемпіонат кулінарного мистецтва «Battle Chefs 2.0», який триватиме два дні. Фоторепортаж