Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Анатолій Вдовиченко
Експерт з природоохоронних технологій і геотехнологій Академії технологічних наук України, голова правління Спілки буровиків України, головний редакто...
Об авторе
2017-10-04 21:32:10 __Анатолій Вдовиченко

Хто кришує руйнівну діяльність Держгеонадр?

     Важко уявити таке, щоб тимчасові керівники Держгеонадр (одіозні Кирилюк і Фощій), перебуваючи на пташиних правах, самостійно взяли б на себе відповідальність безпідставно відмовити у видачі ліцензій таким потужним державним підприємствам, як Укргазвидобування, Укрнафта, Східний ГЗК та інші.              

    Ще важче уявити таке, щоб керівництво цих підприємства, усвідомлюючи катастрофічні наслідки і відповідальність, допустили б ляпсус у підготовці дозвільних документів і процедурі їх проходження.

     Враховуючи такі очевидні речі можна безпомилково припустити, що Кирилюк і Фощій просто виконують злочинне замовлення свого безпосереднього керівництва, або тих, хто має владу над останніми і перебуває з ними у зговорі.

       Якщо припустити, що влада до цього не має ніякого відношення, то чому прем’єр спокійно спостерігав, як державі довгий час завдається масштабна шкода внаслідок неправомірних діянь його безпосередніх підлеглих, які навіть чхнуть жахаються без його дозволу.

       Чому винні не понесли заслуженого покарання, а навпаки їх діяння визнанні законними і навіть продовжений термін їх перебування на посадах?

      А відповідь напрошується така: влада зацікавлена в розвалі економіки і тому завжди буде потурати тим хто їм в цьому активно сприяє. 

 https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fugv.com.ua%2Fpage%2Fcerez-bezdialnist-derzavnoi-sluzbi-geologii-ta-nadr-ukraina-moze-vtratiti-3-mlrd-kub-m-gazu-na-rik-ta-bilse-28-mlrd-grn-budzetnih-kostiv&h=ATM96nESAl9FOdNVDSA-Jw0UcwxP9eM0iI5bQiVIHr4V6QfBkLuXWqsoe9FhmBcpxMn6rJmvGMm2BWHvnAx3IC9FA_ktysA-fvun1yZ2UD8WwzxSxURiuGLBsxd3WE9Maw-KMsYKFeMp80b-GCokEbNSCQwrYqQDyEgPsdlVwClHlY36kMFYjKFl6klC4wYEH8OrcOEoSuiXBYipcj4FwCAumNIyg8lJaBNKfJt5vv7gNCtt7uIyWjDeqKImgKXUOan9YrqVR7WdrQbLFK6llJ7-7jQZTtVk1lvc1WXYfep-


   571
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
У Німеччині померла 400-кілограмова жителька Житомирської області, яка мала слонову хворобу ніг
У Житомирській області за місяць подорожчали хліб та яйця
У Житомирському районі люди півроку не можуть дочекатися, коли їм повернуть лічильники, і змушені переплачувати за спожитий газ
У Малині для захисту парку від вандалів найняли приватну охорону, в житомирському КП «Парк» працюють штатні охоронці
Известный художник Александр Ройтбурд поделился впечатлением о житомирском краеведческом музее
Через аварійний стан дороги селяни перекривали трасу Виступовичі - Житомир
Випускникам Житомирської області на замітку: пробне ЗНО пройде в березні 2018 року, вартість не зросте
У Житомирі збираються масштабно відзначити 110-річчя заснування обласного об’єднання ВТ «Просвіта»
За 11 місяців у Житомирській області більше 83 тисяч родин з дітьми отримали державну допомогу
Влада створила робочу групу, яка займатиметься проектом будівництва приміщень Житомирського облонкодиспансеру