Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Олена Білошицька-Костюкевич
Письменник. Незалежний оглядач. Лауреат літературно-мистецької премії імені Лесі Українки....
Об авторе
2017-07-15 23:01:07 __Олена Білошицька-Костюкевич

Казка для літераторів

Творчий вечір відомого своєю прозово-поетичною плодючістю автора добігав кінця. Агресивне самопросування літературною нивою і адміністративні посади забезпечили заходу масовість, а його програма та режисура, які повністю задовольнили марнославство винуватця торжества і запрошених красномовців, викликали шал захоплення у шанувальників Купріяна Петровського. Автограф-сесія, як і годиться у таких випадках, завершувала офіційну частину і надавала обмеженому колу наближених конче потрібну перерву перед частиною гастрономічно-кулуарною.
 Останньою до поета-прозаїка  підійшла пані невизначеного віку. Автора хоч і неймовірно тішила довга черга цінителів його творчості, але самолюбство було вже вдоволено і інші бажання  все активніше заволодівали ним. Тому саме це «для кого підписуємо?» прозвучало особливо радісно.
– Для феї досконалості, – кокетливо відповіла «чарівниця» і вручила отетерілому Купріяну пакунок. – Мій подарунок вам. Він допоможе пану письменнику створювати тільки найдосконаліші тексти.
Отой стан збентеження і розгубленості не дозволив автору запам’ятати ще один дуже важливий момент його спілкування із загадковою особою. Після передачі пакунку «фея» доторкнулася якоюсь невеличкою паличкою до змокрілого чола Купріяна…
Скільки не силувався він на ранок пригадати, що відбувалося після того, як йому вклали щось до рук, де потім це «щось» поділося, чим скінчилося дивне спілкування з пані невизначеного віку, але так і не спромігся.  Щодо фуршету, то відтворити цю частину доби він навіть і не намагався.
Звідки ж було знати пану Купріяну Петровському, що відомий винахідник Трурль Станіславович Лем був присутній на його творчому вечорі й непомітно керував останньою своєю машиною, гордістю його технічної думки, яку ніжно назвав «Фея». Звідки пану Купріяну Петровському було знати, що отримав він у подарунок найновішу  кіберрозробку, і що шість протигрфоманських фільтрів було блискавично вживлено йому у ділянку головного мозку, яка відповідає за літпроцес.
Мабуть, варто повідомити читацькій громадськості, що після пишного культурного заходу в жодному видавництві світу не  був надрукований жодний новий твір пана Купріяна.

А тим часом Трурль Станіславович Лем вивчає можливість відвідин і інших літературних вечорів авторів, які відомі творчою плодючістю…  


   454
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Як писати проектні заявки для отримання гранту від Житомирської ОДА. Реєстрація учасників
У будинок престарілих під Житомиром прибули два пожежних відділення – гасили й евакуювали
МОН назвало десять університетів, які лідирують за кількістю поданих заяв вступників
Житомирське «Сонечко» без торгів обрало фірму, яка майже за 120 тис. грн відремонтує його приміщення
У Коростишеві провели виїзну колегію житомирського ГУНП: є звільнення та дисциплінарні стягнення
У скільки обійдеться житомирянам зібрати дитину до школи
У Житомирській області зросло виробництво яєць та молока, - статистики
У Житомирі відкрили перший обласний шаховий клуб
Житомирська область за три місяці отримала майже 16 млн грн дотації для підтримки сільгоспвиробників
Майбутній держреєстр отримувачів субсидій повинен бути відкритим для населення, - в. о. директора департаменту Житомирської ОДА