Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Cвітлана Пахольчук
Голова Житомирського обласного осередку "Громадський рух "Народний контроль""...
Об авторе
2017-06-15 17:40:06 __Cвітлана Пахольчук

«Народний контроль» вимагає розпуску міськвиконкому

Через непродумані рішення членів Житомирського міськвиконкому, зокрема прийняття рішення щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті місцеві активісти «Народного контролю» –  почали збір підписів за розпуск виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Головна ціль виконкому – обслуговувати інтереси житомирян, а не приватних бізнесменів та інтереси міського голови

Незважаючи на ряд обіцянок, які повинні виконувати перевізники відповідно до додаткових умов договору, міська рада та профільне управління ігнорує права простих житомирян та тим самим дає можливість надприбутку приватним перевізникам. Відповідно до додаткових умов договору, які уклали міська рада та приватні перевізники з 1 червня 2017 року останні зобов'язалися безкоштовно, за власний рахунок, перевозити усі без винятку пільгові категорії населення, встановити систему електронного розрахунку за проїзд, оновити пасажирський транспорт та перевозити школярів по 2 гривні.

Натомість міська рада підвищила вартість проїзду у транспорті з 3 до 5 гривень. Проте жодна з вищезазначених умов не виконується перевізниками. Пільговиків просто виганяють з маршруток, а самі транспортні засоби мало не розвалюються на ходу. Проте з боку міської влади жодного контролю, ні навіть моніторингу не здійснюється. Як і не проводиться інформаційна кампанія для населення.

Крім того, питання виділення земельних ділянок, в тому числі для АТОвців та їх сімей відбуваються не прозоро та на думку самих АТОвців з масивими порушеннями. Натомість землю отримують лише обрані. Міськвиконком не спромігся й вплинути на підвищення тарифів на комунальні послуги. Можна було накласти мораторій на їх підвищення, але ж що їм до простих людей, якщо інтереси бізнесу пролобіювати значно вигідніше.

Схожа історія й з розміщенням МАФів, або простими словами торгових точок у Житомирі. Виконком працює лише на своїх, тих, хто має вплив та гроші. Тож єдиний вихід — розпуск цього ручного органу.

Обрати новий склад виконкому мають жителі Житомира! Ми наполягаємо, аби незаплямовані та авторитетні містяни увійшли до складу нового виконкому. Люди, які працюватимуть на місто, а не окремих місцевих олігархів. Квота представників громади має бути не меншою ніж 50%. Що дозволить контролювати можливі незаконні дії та запобігати звичайнісінькому заробітчанству.


   1401
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Суд зобов'язав житомирського нардепа Борислава Розенблата носити електронний браслет
Податківці «накрили» на Київщині підпільний цех по виробництву алкоголю, а у Житомирі пункт, де зберігали спиртне
Майже половина користувачів у Житомирській області заходить в Інтернет задля розваг і лише 36% - для освіти
Три підрядники поділять між собою 21 мільйон гривень, які виділили на капітальні ремонти доріг у Коростені
НАБУ звинувачує житомирського нардепа в незаконному отриманні дипломатичного паспорта
У житомирянки та жительки Пулинського району поліція вилучила майже тонну металобрухту
У Житомирському державному університеті відбувся ІІ тур виборів ректора: переможця немає
У програмі «Приїхали» на Житомир.info співачка Брія Блессінг та засновник гурту ShockolaD Ігор Гнидин
До Житомира йде похолодання: очікується дощ, можливий мокрий сніг, - синоптик
У Житомирі стартував ІІ чемпіонат кулінарного мистецтва «Battle Chefs 2.0», який триватиме два дні. Фоторепортаж