Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Cвітлана Пахольчук
Голова Житомирського обласного осередку "Громадський рух "Народний контроль""...
Об авторе
2017-06-15 17:40:06 __Cвітлана Пахольчук

«Народний контроль» вимагає розпуску міськвиконкому

Через непродумані рішення членів Житомирського міськвиконкому, зокрема прийняття рішення щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті місцеві активісти «Народного контролю» –  почали збір підписів за розпуск виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Головна ціль виконкому – обслуговувати інтереси житомирян, а не приватних бізнесменів та інтереси міського голови

Незважаючи на ряд обіцянок, які повинні виконувати перевізники відповідно до додаткових умов договору, міська рада та профільне управління ігнорує права простих житомирян та тим самим дає можливість надприбутку приватним перевізникам. Відповідно до додаткових умов договору, які уклали міська рада та приватні перевізники з 1 червня 2017 року останні зобов'язалися безкоштовно, за власний рахунок, перевозити усі без винятку пільгові категорії населення, встановити систему електронного розрахунку за проїзд, оновити пасажирський транспорт та перевозити школярів по 2 гривні.

Натомість міська рада підвищила вартість проїзду у транспорті з 3 до 5 гривень. Проте жодна з вищезазначених умов не виконується перевізниками. Пільговиків просто виганяють з маршруток, а самі транспортні засоби мало не розвалюються на ходу. Проте з боку міської влади жодного контролю, ні навіть моніторингу не здійснюється. Як і не проводиться інформаційна кампанія для населення.

Крім того, питання виділення земельних ділянок, в тому числі для АТОвців та їх сімей відбуваються не прозоро та на думку самих АТОвців з масивими порушеннями. Натомість землю отримують лише обрані. Міськвиконком не спромігся й вплинути на підвищення тарифів на комунальні послуги. Можна було накласти мораторій на їх підвищення, але ж що їм до простих людей, якщо інтереси бізнесу пролобіювати значно вигідніше.

Схожа історія й з розміщенням МАФів, або простими словами торгових точок у Житомирі. Виконком працює лише на своїх, тих, хто має вплив та гроші. Тож єдиний вихід — розпуск цього ручного органу.

Обрати новий склад виконкому мають жителі Житомира! Ми наполягаємо, аби незаплямовані та авторитетні містяни увійшли до складу нового виконкому. Люди, які працюватимуть на місто, а не окремих місцевих олігархів. Квота представників громади має бути не меншою ніж 50%. Що дозволить контролювати можливі незаконні дії та запобігати звичайнісінькому заробітчанству.


   1531
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Житомирські передноворічні вітрини: мінімалізм та казкові замальовки. Фоторепортаж
Юні житомирські лісівники одні з перших в Україні спробували вирощувати дерева, з яких добувають біоетанол
Фінал 11-го корпоративного чемпіонату з боулінгу – 2017 у Житомирі
Депутат опублікував інформацію про кількість «п’яних» ДТП з потерпілими: в Житомирській області – 28
Житомирські екологи попередили про штрафи за незаконно зрубані новорічні деревця
У Житомирській області до літа заборонили ловити раків
Провідним спортсменам Житомира та області обіцяють підвищені зарплати
В Житомирі працівники «лотереї» судяться через штрафи за роботу закладів у нічний час
В Одесі поліцейські затримали жительку Житомирської області, яку півроку розшукували рідні
У Німеччині померла 400-кілограмова жителька Житомирської області, яка мала слонову хворобу ніг