Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Юрій Малашевич
Депутат Черняхівської районної ради...
Об авторе
2017-04-05 09:39:04 __Юрій Малашевич

Він був у витоків обласного телебачення. 5 квітня народився Петро Смоляр

 Петро Арсенович Смоляр – житомирянин, працював тележурналістом, головним редактором  обласного радіо, а також  заступник генерального директора ОДТРК, автор багатьох публіцистичних передач. Народився Петро Арсенович 5 квітня 1937 року.

Історія Житомирського телебачення доносить до нас імена талановитих першовідкривачів блакитного  екрана. Завдяки ентузіазмові людей, які стояли біля витоків, та дружній солідарності з різними регіонами і постало Житомирське обласне телебачення. Такими ентузіастами і найпершою підтримкою були і В.І.Хомчук, Л.В.Омельченко, і звичайно тут не можна не згадати П.А.Смоляра.

Петро Смоляр, Людмила Натикач, Володимир Савченко, Василь Головецький, Леонід Харшан, Тетяна Романовська, Володимир Шолдрук, Михайло Синьогуб, Леонід Ярмоченко пройшли крізь вогонь, воду і мідні труби журналістської роботи. Своєю щоденною наполегливою працею, яка перетворюється в інтерв`ю, репортажі, публіцистичні розповіді, документальні фільми, вони завоювали незаперечний авторитет серед молодших колег.

На редакційних летючках обговорюються не лише теоретичні питання телевізійного мовлення, але й реальні передачі, що викликають різні, часом протилежні думки, оцінки, погляди. Однак слово цих авторитетних журналістів завжди було і є вершиною обговорення і головним підсумком дискусій. Молодим працівникам Житомирського обласного телебачення є з кого брати гідний приклад.

Сьогодні каталог програм, які пропонуються телеглядачеві України, містить понад триста назв. Звичайно ж, у зв`язку з цим не можна не торкнутися теми якості передач обласного телебачення, його творчих здобутків та можливостей. Наразі обласне телебачення переживає можливо найскладніший період свого існування. Проте дивлячись в минуле ми надихаємось справами попередників і прориваємось вперед як би нам не було важко.

 


   581
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
У селі Житомирської області виявили хвору на сказ корову
Житомирянка чотири дні стежить за агресивною собакою, яка вкусила її та може хворіти на сказ
У житомирському реабілітаційному центрі фонду братів Кузьміних започаткували цикл щотижневих тренінгів
За чотири дні 547 житомирян подивилися фільм «Кіборги» у двох кінотеатрах міста
У Коростені на 256 тис. грн оштрафували директора підприємства, який не платив подвійну зарплату за роботу у святкові і неробочі дні
Наступного року Фонд держмайна збирається продати Житомирський завод хімічного волокна
У Житомирі відбувся півфінал 11-го корпоративного чемпіонату з боулінгу
Житомирське КП знайшло вихід, як зробити стовпчики на майдані Соборному «антивандальними»
Як житомиряни оцінюють якість прибирання вулиць міста від снігу та ожеледі
Житомиряни виграли п'ять медалей на чемпіонаті України зі спортивного й бойового самбо