Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Юрій Малашевич
Депутат Черняхівської районної ради...
Об авторе
2017-04-05 09:39:04 __Юрій Малашевич

Він був у витоків обласного телебачення. 5 квітня народився Петро Смоляр

 Петро Арсенович Смоляр – житомирянин, працював тележурналістом, головним редактором  обласного радіо, а також  заступник генерального директора ОДТРК, автор багатьох публіцистичних передач. Народився Петро Арсенович 5 квітня 1937 року.

Історія Житомирського телебачення доносить до нас імена талановитих першовідкривачів блакитного  екрана. Завдяки ентузіазмові людей, які стояли біля витоків, та дружній солідарності з різними регіонами і постало Житомирське обласне телебачення. Такими ентузіастами і найпершою підтримкою були і В.І.Хомчук, Л.В.Омельченко, і звичайно тут не можна не згадати П.А.Смоляра.

Петро Смоляр, Людмила Натикач, Володимир Савченко, Василь Головецький, Леонід Харшан, Тетяна Романовська, Володимир Шолдрук, Михайло Синьогуб, Леонід Ярмоченко пройшли крізь вогонь, воду і мідні труби журналістської роботи. Своєю щоденною наполегливою працею, яка перетворюється в інтерв`ю, репортажі, публіцистичні розповіді, документальні фільми, вони завоювали незаперечний авторитет серед молодших колег.

На редакційних летючках обговорюються не лише теоретичні питання телевізійного мовлення, але й реальні передачі, що викликають різні, часом протилежні думки, оцінки, погляди. Однак слово цих авторитетних журналістів завжди було і є вершиною обговорення і головним підсумком дискусій. Молодим працівникам Житомирського обласного телебачення є з кого брати гідний приклад.

Сьогодні каталог програм, які пропонуються телеглядачеві України, містить понад триста назв. Звичайно ж, у зв`язку з цим не можна не торкнутися теми якості передач обласного телебачення, його творчих здобутків та можливостей. Наразі обласне телебачення переживає можливо найскладніший період свого існування. Проте дивлячись в минуле ми надихаємось справами попередників і прориваємось вперед як би нам не було важко.

 


   527
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Працівникам підприємств Житомирської області виплатили 824 тис. грн заборгованої зарплати, - Держпраці
Відео обшуку в літаку та вилучення 11 прикрас у житомирського нардепа Борислава Розенблата
Після вибухів у Калинівці військова прокуратура Житомирського гарнізону перевірила зберігання боєприпасів на складах області
За 9 місяців сільгоспвиробники Житомирської області отримали 65 млн грн дотацій з державного бюджету
Міністр соцполітики розповів нардепам, що пенсії вже підвищили 90% пенсіонерів
Поблизу житомирського універмагу трамвай збив дівчину
95% жінок з раком молочної залози одужують, якщо звертаються до лікаря на ранній стадії
Посадовці мерії з поліцією перевірили житомирські маршрутки: чи є оголошення про нові умови проїзду і чи не ображають пільговиків
На трасі Київ-Чоп у Житомирській області Chevrolet врізався у відбійник та перекинувся, водія госпіталізували
Житомирянку, яка на Львівщині зарізала чоловіка, засудили на 7 років позбавлення волі