Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Юрій Малашевич
Депутат Черняхівської районної ради...
Об авторе
2017-04-03 13:03:04 __Юрій Малашевич

Черняхівська районна організація ВО "Батьківщина" виступає категорично проти введення абонплати за газ

Черняхівська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина,  підтримуючи загальнопартійну позицію на Всеукраїнському рівні, висловлює глибоке обурення та заявляє про протест в зв’язку з  черговим проявом антинародної політики влади, яка з 1 квітня ініціювала встановлення абонплати за газ для населення, що приведе до значного зростання вартості комунальних послуг. Ми вважаємо такий крок новою спробою уряду Гройсмана обслужити інтереси олігархів за рахунок українців. Ми категорично засуджуємо системну антисоціальну діяльність уряду, яка привела до зубожіння великої кількості українців і загрожує національній безпеці.

За останні два роки тарифи на послуги ЖКГ зросли втричі. Ні уряд Арсенія Яценюка, ні Володимира Гройсмана не пояснили людям, чому вони мають оплачувати з власних кишень бездарну політику Кабміну і жадібність олігархів. Влада вирішує економічні проблеми не за гроші олігархів, а за гроші пересічних українців, ціною зубожіння народу.

Сьогодні вона вкотре обдурила українців, пообіцявши, що покінчила з практикою постійного зростання цін на комунальні послуги. Діючи в інтересах олігархів, яким і належать облгази та енергетичні підприємства, Володимир Гройсман з Петром Порошенком продовжують цинічно знущатися з українців. Олігархи, зрозумівши, що люди відреагували на здорожчання блакитного палива і почали економити, не захотіли втрачати надприбутків і вигадали ще один щомісячний здирницький платіж.

Так, з 1 квітня споживачі будуть вимушені платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу. На абонентську плату за газ субсидія не поширюється. Це означає новий удар по кишенях рядових громадян. Таке рішення болюче вдарить насамперед по громадянах, які і так економно споживають газ. Найбільше постраждають ті абоненти, які сезонно користуються газом ‒ наприклад, використовують його тільки влітку на дачі. Також постраждають громадяни, що споживають мало газу, не мають лічильників, але мають велику кількість прописаних на своїй житловій площі.

Наша районна організація  переконана , що кишенькова провладна Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, повністю вичерпала себе і має бути розігнана, а її члени притягнуті до відповідальності. Вона стала органом, який діє в інтересах монополістів і перебуває на їх утриманні. Доказ тому ‒ останнє рішення ввести абонплату за газ. Воно приведе до того, що лише у 2017 році від абонентської плати облгази, які перебувають у власності олігархату, отримають додатково близько 15 мільярдів гривень. А українці збідніють на ще 15 мільярдів гривень.

У зв'язку з вищевикладеним,  вимагаємо від Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та НКРЕКП вжити негайно заходів для скасування рішень якими введено щомісячну абонентську плату за підключення до системи газопостачання".

Також за ініціативи районної організації ВО «Батьківщина», депутатської групи «Батьківщина» у районній раді   питання, щодо звернення  до керівництва держави з цієї проблеми  буде винесено на розгляд сесії Черняхівської районної ради, що відбудеться найближчим часом.

 


   299
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Люди з лампадками прийшли на відкриття пам’ятника Небесній сотні в центрі Житомира. Фоторепортаж
Біля житомирської «Ракушки» відкрили виставку військової техніки. Фоторепортаж
На Черняхівщині відзначили День Державного Прапора України та провели заходи з нагоди 26-ї річниці незалежності України
Райони та громади Житомирської області отримали 12 нових шкільних автобусів вартістю понад 18 млн грн
Студент з Житомира виграв срібло на Всесвітній Універсіаді 2017
Два роки благодійному проекту ТМ «Хліб Житомира» з міською організацією ветеранів
На Михайлівській відбудеться матчева зустріч з боксу між командами Житомира та Миколаєва
За сім місяців житомирянам нарахували субсидій на 18,5 млн грн
«Цар-Хліб» - це смак, якість, сучасні технології та перевірені рецепти
На дорозі в Житомирському районі задимілася фура, яка перевозила цеглу