Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Дмитро Давидов
З 01.09.2013 учень Житомирського вищого професійного училища-інтернату Житомирської облради спеціальність «Слюсар-електрик по ремонту ЕОМ».З 29.07.200...
Об авторе
2017-02-16 17:42:02 __Дмитро Давидов

Всі в «САД» або крапельниця під нужником

Нещодавно, мені, як пацієнту, Поліклініки №1, що на бульварі, стала відома цікава інформація як то кажуть «с запашком». Виявляється, що 2 з 5 приміщень процедурного кабінету поліклініки, який знаходиться у кінці правого крила будівлі, постановили віддати…. Ні, не під кафе і не закрити на ремонт, щоб хворі могли приймати крапельниці в більш людських умовах. Ці кімнати, рішенням «з великої гори» вирішено переробити у туалети!

Тобто у блоці, де раніше капалися хворі, де відбувалися забори крові на аналізи, де робилися уколи буде нужник а хворі… а що їм – хай лежать поряд і нюхають – може, швидше одужають, або здохнуть… це, як вбачається, стає лейтмотивом Української олігархічної політики сьогодення (цікава стаття). Адже ні для кого не секрет, що туалети – це дуже специфічні місця де постійно витає аромат «високого», де наші, іноді не звиклі до культури люди, часто-густо «мажуть» мимо отвору причому не тільки рідиною, вибачте за нескромні подробиці. Так, не раз я на власні очі бачив купи, які лежали поряд з унітазом, вже не кажучи про калюжі з відповідним забарвленням і різким запахом. І це все розноситься ногами…

До чого я це… мені не приємно «смакувати», але тут є певна особливість – а саме інфекційне навантаження. Сусідство стерильних поверхонь, які поки що наявні у процедурному кабінеті з фекальними ароматами і тими мікроорганізмам, які в них знаходяться зовсім не додають стерильності тим поверхням.

Цікаво, а що думає санітарно-епідеміологічна станція з цього приводу? От моделюємо ситуацію. Прийшла людина на крапельницю. Перед цим зайшла у туалет, а там, нехай, Петя, тільки що сходив мимо… І от це все на ногах потрапляє у приміщення де повинна бути особлива чистота – там людям у вену ліки вводять… Що можна сказати ще? Аут!

І що думають пацієнти з приводу того, що їм тепер доведеться сидіти у великій черзі щоб отримати лікування і дихати «дымами Отечества». А це, переважно, літні люди з високим тиском, кожен ранок – вагітні жінки… Чи не побільшає хвороб і смертей від цього «мудрого» рішення серед тих, хто так і не дочекався «крапельниці під нужником»? А якщо, не дай Боже, буде ургентний хворий, а всі місця, яких, як думається, стане ще менше, будуть зайняті? Хто буде нести відповідальність за можливі смерті? Медсестри, у яких відібрали можливість працювати в людських умовах, керівник медусанови, якому довели «високе рішення» до виконання, чи ті «рішали», яким, ймовірно, з цього «ремонту» щось впаде до кишені?

Кажуть, що дане нововведення зумовлено великою, просто «нелюдською», опікою інвалідів, для яких вирішили модернізувати туалет на першому поверсі. І спеціальний підйомник поставили для них же. І це добре про підйомник… але все у нас, як завжди, робиться через одне місце. Завдяки підйомнику інвалід на візку зможе піднятися на перший поверх і все. Тобто потрапити до ЛОРа, хірурга, травматолога, у реєстратуру, в КП «Профілактика». На рентген – вибачте – там свої сходи у вузькому коридорі. А на другий і третій поверхи, де знаходиться основна маса вузьких спеціалістів – дороги немає. Там великі і довгі сходи.

Цікава також чи проводилися підрахунки скільки інвалідів на візках самотужки відвідували поліклініку №1 за 2016 рік, скільки разів з моменту установки підйомника він піднімав таких інвалідів… Чи є дане питання актуальним взагалі? Я буваю у поліклініці майже кожен день і ні разу не бачив інваліда на візку, ні разу не бачив роботу підйомника… Деякі співробітники медустанови, по секрету повідомили, що за весь час від встановленні підйомника, вони бачили на ньому інвалідів на візку лічені рази.

 То заради чого створювати проблеми персоналу і пацієнтам, наражати їх життя на безглуздий невиправданий ризик, змушувати їх нервувати і мучитися, «дихати випорожненнями»? Чи ж не простіше було б переробити одну кабінку в туалеті, адаптувавши її для інвалідів на візках?

Перефразувавши класика «Розум, де ти….».

 Пропоную громадськість долучитися до протестів і не дозволити «розумникам» від влади втілити в життя антисанітарний і безглуздий проект по суміщенню процедурного кабінету і туалету.

Скажемо «НІ» «крапельниці під нужником»! Відповідна петиція подана http://petitions.zt-rada.gov.ua/ але ще розглядається модератором.


   1325
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Житомирські передноворічні вітрини: мінімалізм та казкові замальовки. Фоторепортаж
Юні житомирські лісівники одні з перших в Україні спробували вирощувати дерева, з яких добувають біоетанол
Фінал 11-го корпоративного чемпіонату з боулінгу – 2017 у Житомирі
Депутат опублікував інформацію про кількість «п’яних» ДТП з потерпілими: в Житомирській області – 28
Житомирські екологи попередили про штрафи за незаконно зрубані новорічні деревця
У Житомирській області до літа заборонили ловити раків
Провідним спортсменам Житомира та області обіцяють підвищені зарплати
В Житомирі працівники «лотереї» судяться через штрафи за роботу закладів у нічний час
В Одесі поліцейські затримали жительку Житомирської області, яку півроку розшукували рідні
У Німеччині померла 400-кілограмова жителька Житомирської області, яка мала слонову хворобу ніг