Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Cвітлана Пахольчук
Голова Житомирського обласного осередку "Громадський рух "Народний контроль""...
Об авторе
2015-07-17 13:25:07 __Cвітлана Пахольчук

ДОБРОДОМОВ СЕРЕД НАЙБІЛЬШ ВІДКРИТИХ І ВІДПОВІДАЛЬНИХ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ, – РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ

Народний депутат, лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов – серед найбільш відкритих і відповідальних парламентарів. Він потрапив у нечисленний перелік обранців, які активно і регулярно звітують про свою роботу у Верховній Раді.
Такими є результати першої фази звітування народних депутатів у рамках ініціативи Rada Report Challenge, організованої громадським рухом «ЧЕСНО» і авторитетним інтернет-порталом VoxUkraine.
«За період з січня по квітень 2015 року у рамках першої фази звітування 54 депутати представили звіти за місяць роботи у парламенті – це 13% від загальної кількості депутатів. Найактивнішими депутатами виявилися Дмитро Добродомов, Сергій Лещенко, Ганна Гопко, Олена Сотник, Єгор Соболєв, Олександр Опанасенко», ¬– повідомив Тимофiй Милованов, професор Піттсбурзького університету, співзасновник та член редакційної колегії VoxUkraine.
Варто зазначити, що щомісяця Дмитро Добродомов готує відкриті звіти, які публікуються і на сайті ВРУ, і на особистій сторінці нардепа у Фейсбук. Зокрема, у червні він став співавтором двох законопроектів, уніс 55 поправок і пропозицій до проектів Законів, Також нагадаємо, що нещодавно Добродомов публічно звітував перед громадою мажоритарного округу (115-й, м. Львів), на якому здобув перемогу під час виборів у Верховну Раду.

«Відкритість і публічність, помножена на дієвість, політиків – це вимога нашого суспільства. На мій погляд, кожен депутат, врешті кожен чиновник, яких, по суті, люди наймають на роботу, – повинні звітувати перед громадою, перед своїми виборцями про зроблену роботу», – переконаний Дмитро Добродомов.
Нагадаємо, за результатами моніторингу громадянської мережі «ОПОРА», Дмитра Добродомова також було визнано найактивнішим депутатом-мажоритарщиком Львівщини. А у березні Добродомов увійшов у рейтинг ТОП-5 найбільш відповідальних депутатів України, укладений журналісти громадсько-політичного проекту «Слово і Діло».


   1114
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Елки, купание в проруби, Супрун, дочь Королева и старый Житомир. Фото недели
Житомирські «копи» прийняли естафету від десантників: віджималися, щоб підтримати ветеранів АТО
Розпочато кримінальне провадження за фактом отруєння учнів житомирської гімназії: поліція розслідує, прокуратура контролює
Голова Житомирської ОДА підписав «рознарядку» по донорах для кожного району та міста
У Бердичівському районі майже три години гасили палаючий будинок, виявили двох загиблих чоловіків
Геннадій Зубко звернувся до народних депутатів: Брак законів гальмує реформу, сповільнює процеси децентралізації
У Житомирі «особа жіночої статі» вкрала в чоловіка 3 тисячі та телефон: телефон здала в ломбард, гроші програла
В Бердичеве мужчина сдал полиции тайники с гранатами и запалами
Житомирські прокурори перемогли працівників суду в інтелектуальному двобої
У житомирській гімназії отруїлися 11 дітей, заступник мера скликає брифінг