Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Віктор Мельниченко
 Журналіст...
Об авторе
2015-06-20 11:16:06 __Віктор Мельниченко

У Житомирі буде сучасне футбольне поле

У Житомирі склалася прикра ситуація з відсутністю сучасних футбольних майданчиків. У той же час є бажання різних поколінь грати в футбол - і дітей, і дорослих і навіть пенсіонерів. Футбол об'єднує мільйони. І це не просто красиві слова, це - реалії сьогодення.

 

Тому бажання переважної більшості шанувальників футболу має стати завданням для влади реалізувати це бажання. Відсутність належного спортивного майданчика сьогодні не прикрашає нікого.

 

Виправити ситуацію спільними зусиллями беруться представники Житомирської обласної ради і Громадської ради при ОДА. Завдання для початку - капітальна реконструкція футбольного поля на стадіоні "Спартак" у Житомирі.

 

Першим кроком на шляху до реалізації ідеї стала виїзна зустріч голови Громадської ради при Житомирській ОДА Володимира Стельмаха та заступника голови Житомирської обласної ради Руслана Годованого з представниками сільських футбольних команд області під час гри на стадіоні в селищі Новогуйвинське.

 

18 червня Руслан Годований і Володимир Стельмах зустрілися з керівником стадіону "Спартак" Юрієм Жуковським. Представники влади і громади оглянули стадіон та окреслили план дій на найближчий час. Найперше - складання кошторису по капітальній реконструкції футбольного поля і винесення питання щодо виділення коштів для ремонту на сесію обласної ради.

 

Руслан Годований і Володимир Стельмах констатують, що питання створення сучасного футбольного поля на базі стадіону "Спартак" - це питання честі, адже від цього залежить забезпечення здорового способу життя для молоді.

 

У пригоді в реалізації ідеї стануть і державні кошти, які, за відповідною програмою, плановано будуть виділені на капітальний ремонт освітлення, трибун, технічних приміщень та інших споруд. Однак склалося так, що в план державного фінансування не було включене саме футбольне поле. Тому сьогодні це питання взяли під контроль обласна влада та Громадська рада при ОДА.

 

Капітальна реконструкція футбольного поля на базі стадіону "Спартак" - це лише початок масштабної програми повернення великого футболу до Житомира.


   2898
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Житомирські передноворічні вітрини: мінімалізм та казкові замальовки. Фоторепортаж
Юні житомирські лісівники одні з перших в Україні спробували вирощувати дерева, з яких добувають біоетанол
Фінал 11-го корпоративного чемпіонату з боулінгу – 2017 у Житомирі
Депутат опублікував інформацію про кількість «п’яних» ДТП з потерпілими: в Житомирській області – 28
Житомирські екологи попередили про штрафи за незаконно зрубані новорічні деревця
У Житомирській області до літа заборонили ловити раків
Провідним спортсменам Житомира та області обіцяють підвищені зарплати
В Житомирі працівники «лотереї» судяться через штрафи за роботу закладів у нічний час
В Одесі поліцейські затримали жительку Житомирської області, яку півроку розшукували рідні
У Німеччині померла 400-кілограмова жителька Житомирської області, яка мала слонову хворобу ніг