Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Віктор Мельниченко
 Журналіст...
Об авторе
2015-06-20 00:27:06 __Віктор Мельниченко

На території мотузкового містечка збирають кошти для кіборгів

 

Небайдужий підприємець Ігор Бурбела звернувся до представників Громадської ради при ОДА з благодійною ініціативою. Чоловік прагне допомогти Українським Героям. 

 
У Житомирському гідропарку Ігор організував мотузковий парк "MONKEY ПАРК". Відтепер тут збиратимуть кошти для учасників АТО. Учора представники Громадської ради при Житомирській ОДА передали скриньку, яка буде встановлена на території "MONKEY ПАРК".
 
Кожен бажаючий відтепер може не просто чудово провести час з користю для здоров'я, а й допомогти захисникам України. Опустити до скриньки посильну суму грошей - це означає передати воїнам частинку власної доброї енергії.
 
Також ініціатор благодійної справи Ігор Бурбела щоп'ятниці буде віддавати для потреб учасників АТО всі зароблені за день кошти від продажу квитків. Тож кожен може прийти великою командою до мотузкового парку "MONKEY ПАРК", гарно відпочити і тим самим допомогти воїнам.
 
По мірі накопичення коштів скринька буде відкриватися у присутності членів комісії громадської ради з питань захисту соціальних гарантій військовослужбовців, працівників МВС, учасників бойових дій та АТО, членів іх сімей, куратором якої є заступник голови Громадської ради при Житомирській ОДА кіборг Валерій Логінов (позивний Аскольд). Кошти будуть передаватися на потреби учасників АТО.
 
На території канатного містечка і діти, і дорослі можуть повною мірою відчути себе Тарзаном, Мауглі та іншими героями диких джунглів. Канатне містечко «MonkeyPark» існувало і раніше, але тепер його оновили і зробили привабливішим  і складнішим. Головне завдання мотузкового парку «Monkey Park» – сприяти  популяризації туризму та активного відпочинку серед молоді. На базі парку вже є курси зі скелелазіння та школа з туризму для всіх, хто бажає цьому навчитися.

   1207
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Житомирські передноворічні вітрини: мінімалізм та казкові замальовки. Фоторепортаж
Юні житомирські лісівники одні з перших в Україні спробували вирощувати дерева, з яких добувають біоетанол
Фінал 11-го корпоративного чемпіонату з боулінгу – 2017 у Житомирі
Депутат опублікував інформацію про кількість «п’яних» ДТП з потерпілими: в Житомирській області – 28
Житомирські екологи попередили про штрафи за незаконно зрубані новорічні деревця
У Житомирській області до літа заборонили ловити раків
Провідним спортсменам Житомира та області обіцяють підвищені зарплати
В Житомирі працівники «лотереї» судяться через штрафи за роботу закладів у нічний час
В Одесі поліцейські затримали жительку Житомирської області, яку півроку розшукували рідні
У Німеччині померла 400-кілограмова жителька Житомирської області, яка мала слонову хворобу ніг