Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Борислав Розенблат
Народний депутат України....
Об авторе
2015-04-30 11:09:04 __Борислав Розенблат

Поєднавши ізраїльські технології з українськими ресурсами, ми зможемо нагодувати не лише всю Європу, але й увесь світ!

 Група парламентарів з України приїхала до Ізраїлю з метою налагодження співпраці з ізраїльським компаніям в аграрному секторі. 
Сьогодні Україна живе в стані війни і ми часто чуємо від високих чиновнивиків, що інвестиції в Україну не йдуть, бо інвестори бояться війни. Всі ми знаємо, що Ізраїль в такому стані живе перманентно вже багато років, але, незважаючи на це, країна постійно розвивається. Ні для кого не секрет, що Ізраїль володіє найсучаснішими технологіями.
За 23 роки співпраці незалежної України з Ізраїлем, багато їхніх бізнесменів відмовилися працювати у нас через розквіт корупції, а також через методи роботи українських партнерів, які часто не виконують своїх зобов'язань. 
Саме тому основною метою нашого візиту є - звернути увагу ізраїльських компаній на те, що в Україні зараз відбуваються позитивні зрушення: ми очищуємо владу, міняємо методи роботи, очищуємо себе і запрошуємо ізраїльських бізнесменів інвестувати в Україну. Усіх тих, хто бажає працювати в аграрному секторі, військовому секторі, ми хочемо бачити своїми партнерами. 
Те, що ми приїхали такою великою групою, свідчить про те, що ми готові не тільки на законодавчому рівні створювати нормальні умови для робити іноземних інвесторів, але й контролювати, як виконуються ті чи інші закони і гарантії співпраці з різними країнами, в тому числі і Ізраїлем.
Я, як співголова групи міжпарламентських зв’язків між Україної та Ізраїлем, готовий робити все для того, щоб в Україну заходили інвестори з Ізраїлю і вони мали всі можливості для нормальної роботи, тобто формувати позитивний інвестиційний клімат. Інвестори з Ізраїлю та інших країн мають бути захищеними.
Ми розуміємо, що не все це не робиться за один чи два роки, інвестиції не поллються в Україну рікою. Спершу на ринок заходитимуть невеликі компанії. Але слід розуміти, що і вони теж не зайдуть, якщо не будуть бачити в Україні привабливість. 
Коли я виступав на форумі, де були присутніми представники аграрного сектору України та Ізраїлю, я сказав, що поєднавши ізраїльські технології з українськими ресурсами, ми зможемо нагодувати не лише всю Європу, але й увесь світ. Я впевнений, що незабаром, буваючи закордоном, я на етикетках товарів бачитиму написи: country of origin- Ukraine. 
Я також вірю в те, що у цей складний для України час, саме Ізраїль стане однією з тих держав, яка нас підтримає і простягне руку допомоги.


   2659
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
У Житомирі за 13 млн грн планують створити сучасний центр для реабілітації учасників АТО, - Ширма
За один день мер Житомира створив дві робочі групи: для розкопок та вирішення долі райрад
В облдержадміністрації звітують про оперативне розчищення доріг в Житомирській області
Наслідки аварії в Бердичівському районі: троє загиблих, водія Renault затримали
Ввечері у Житомирі горів гараж: рятувальники знайшли загиблого 70-річного господаря
ІнБев/НПУ – Ураган (Івано-Франківськ). Пряма трансляція матчу 12 туру Екстра-ліги в Житомирі
День ВСУ, подготовка к Новому году и первый военный бал в Житомире. Фото недели
Громадянин Білорусі хотів дати житомирським прикордонним 50 доларів хабара
Житомирський приватний ЖЕК хоче збільшити плату за вивезення сміття
У Житомирі в лобову зіткнулися два автомобілі, рятувальники витягували постраждалого водія