Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Дмитро Кропачов
Депутат Житомирської обласної ради...
Об авторе
2015-04-29 14:50:04 __Дмитро Кропачов

Розвіювання міфів щодо Домбровського, 38

Міф перший.

Якщо на балансі юридичної особи знаходиться майно спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області, вона може самостійно його здавати в оренду.

Незважаючи на те, що будівля на вул. Домбровського, 38 знаходилась на балансі у ГО «Фонд соціального захисту інвалідів», самостійно здавати його в оренду громадська організація все одно не мала права! Згідно з п.1.2. «Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області», затвердженим рішенням Житомирської обласної ради від 08.09.2011 №266 орендодавцем нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області є комунальне підприємство «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради.

Міф другий.

Якщо на балансі юридичної особи знаходиться майно спільної власності територіальних громад, обласна рада не може прийняти рішення про приватизацію об'єкта спільної власності.

Обласна рада може прийняти рішення про приватизацію, незважаючи на те, на чиєму балансі знаходиться майно. Тому спекуляції на темі, що приміщення на Домбровського, 38 забирають на баланс, щоб продати, безглузді та безпідставні. Згідно з рішенням сесії обласної ради від 23.01.2002 частину приміщення площею 327 кв. м. за адресою Домбровського, 38 продали АвтоЗАЗ-Деу (зараз ПАТ «Житомир-Авто»). Хоча на той час приміщення вже було на балансі ГО «Фонд соціального захисту інвалідів».

Міф третій.

Обласна рада виселяє з приміщення на Домбровського, 38 організації, які займаються соціальним захистом людей з інвалідністю.

Дане приміщення необхідно було взяти на баланс комунальної установи з експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, оскільки протягом останніх 20 років ГО «Фонд соціального захисту інвалідів» безвідповідально та безгосподарно ставилася до приміщення – його довели до жахливого стану.
Ніхто не виселяє «Фонд соціального захисту інвалідів» та інші громадські організації з даного приміщення. Обласна рада надає можливість таким організаціям орендувати приміщення зі ставкою 1 грн. на рік. Проблема в тому, що Фонд і надалі хоче здавати в оренду незаконно приватним структурам комунальне приміщення площею 4 000 кв.м., не сплачуючи ні копійки до бюджету і, крім того, не вкладаючи ні копійки в ремонт.
Навіть комерційні та приватні організації із будівлі на вул. Домбровського, 38 ніхто не виселяє – вони отримали право швидко переукласти договори оренди.

Як ми бачимо, звинувачення про «приватизацію» приміщення безпідставні, про виселення організацій, що займаються соціальним захистом людей з інвалідністю, також. Наразі ми спостерігаємо тільки брудну боротьбу за незаконну здачу в оренду приміщення на вул. Домбровського, 38 різним комерційним структурам, які жодного відношення до соціального захисту чи реабілітації людей з обмеженими можливостями не мають!

 


   1849
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Корова на житомирской площади, митинг памяти Небесной Сотни и два разоблаченных взяточника. Фото недели
Гундич розпорядився перевірити всі греблі й ставки Житомирської області
У житомирському гідропарку розпочалося святкування Масляної
Майже два десятки відвідувачів житомирського ТРЦ несподівано знайшли роботу
Десятикласник з Житомира представлятиме Україну на міжнародному конкурсі «Інфоматрикс 2017»
Два відділення рятувальників гасили пожежу в районі Виставки у Житомирі
Житомирські патрулі розшукали зниклого хлопця на автостанції
Начальника ще однієї колонії в Житомирській області обіцяють звільнити через незадовільні умови утримання засуджених
Під Житомиром поліція зупинила маршрутку з нетверезим водієм за кермом
Нельзя говорить, что у нас жилье дорогое, нужно говорить о том, что у нас зарплаты маленькие, – мэр Житомира