Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Дмитро Кропачов
Депутат Житомирської обласної ради...
Об авторе
2015-04-29 14:50:04 __Дмитро Кропачов

Розвіювання міфів щодо Домбровського, 38

Міф перший.

Якщо на балансі юридичної особи знаходиться майно спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області, вона може самостійно його здавати в оренду.

Незважаючи на те, що будівля на вул. Домбровського, 38 знаходилась на балансі у ГО «Фонд соціального захисту інвалідів», самостійно здавати його в оренду громадська організація все одно не мала права! Згідно з п.1.2. «Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області», затвердженим рішенням Житомирської обласної ради від 08.09.2011 №266 орендодавцем нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області є комунальне підприємство «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради.

Міф другий.

Якщо на балансі юридичної особи знаходиться майно спільної власності територіальних громад, обласна рада не може прийняти рішення про приватизацію об'єкта спільної власності.

Обласна рада може прийняти рішення про приватизацію, незважаючи на те, на чиєму балансі знаходиться майно. Тому спекуляції на темі, що приміщення на Домбровського, 38 забирають на баланс, щоб продати, безглузді та безпідставні. Згідно з рішенням сесії обласної ради від 23.01.2002 частину приміщення площею 327 кв. м. за адресою Домбровського, 38 продали АвтоЗАЗ-Деу (зараз ПАТ «Житомир-Авто»). Хоча на той час приміщення вже було на балансі ГО «Фонд соціального захисту інвалідів».

Міф третій.

Обласна рада виселяє з приміщення на Домбровського, 38 організації, які займаються соціальним захистом людей з інвалідністю.

Дане приміщення необхідно було взяти на баланс комунальної установи з експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, оскільки протягом останніх 20 років ГО «Фонд соціального захисту інвалідів» безвідповідально та безгосподарно ставилася до приміщення – його довели до жахливого стану.
Ніхто не виселяє «Фонд соціального захисту інвалідів» та інші громадські організації з даного приміщення. Обласна рада надає можливість таким організаціям орендувати приміщення зі ставкою 1 грн. на рік. Проблема в тому, що Фонд і надалі хоче здавати в оренду незаконно приватним структурам комунальне приміщення площею 4 000 кв.м., не сплачуючи ні копійки до бюджету і, крім того, не вкладаючи ні копійки в ремонт.
Навіть комерційні та приватні організації із будівлі на вул. Домбровського, 38 ніхто не виселяє – вони отримали право швидко переукласти договори оренди.

Як ми бачимо, звинувачення про «приватизацію» приміщення безпідставні, про виселення організацій, що займаються соціальним захистом людей з інвалідністю, також. Наразі ми спостерігаємо тільки брудну боротьбу за незаконну здачу в оренду приміщення на вул. Домбровського, 38 різним комерційним структурам, які жодного відношення до соціального захисту чи реабілітації людей з обмеженими можливостями не мають!

 


   1877
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
З 1 квітня запрацює Реєстр підприємств, які зможуть врегулювати заборгованість перед НАК «Нафтогаз», - Зубко
Через кілька днів почне діяти заборона на вилов риби, – Житомиррибоохорона
Автори презентували інтерактивну хроніку подій 18-20 лютого 2014 року «Три дні перед весною»
Обласна організація «Аграрної партії України» підтримує відродження хокею на Житомирщині
До ілюмінації на пішохідному мосту в Житомирі планують додати музичний супровід
У Житомирі розглядають справу колишніх ДАІшників, які виписували протоколи на євромайданівців
Реконструкція скверу біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Житомирі буде завершена протягом двох тижнів, – Сухомлин
Мін'юст визнав, що система електронного декларування потребує перезавантаження через збої
Керівництво «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» прокоментувало розслідування щодо ремонту тротуарів у середмісті Житомира
Чи реально комфортне лікування зубів у дітей та дорослих в Житомирі