Все авторы   |   Все записи   |   СТАТЬ БЛОГГЕРОМ

Роман Мусійчук
Депутат Житомирської районної ради, керівник ГО " Захист прав споживачів громадського транспорту"....
Об авторе
2015-01-30 16:34:01 __Роман Мусійчук

Тепер за кордон - тільки зі справкою з військомату. А також внесено у Верховну Раду законопроект про кримінальну відповідальність за заклики до ухилення від мобілізації.

 

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації в 2015 році.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, Порошенко доручив Кабміну забезпечити встановлення порядку застосування норм і положень низки законодавчих актів щодо мобілізації.

Згідно з Указом, уряд має опрацювати питання законодавчого врегулювання порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

У документі також наголошується, що Кабінет Міністрів повинен розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроекти про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» в частині нормування питання звільнення з військової служби з мобілізації (в особливий період) військовослужбовців з метою забезпечення ротації особового складу; про доктрину соціального захисту та психологічної реабілітації осіб, які постраждали при виконанні обов'язків військової служби в Україні.

За інформацією прес-служби, Генштаб повинен вжити невідкладних заходів щодо укомплектування військкоматів військовослужбовцями з відповідним рівнем професійної підготовки та опрацювати питання підвищення ефективності органів військового управління, насамперед шляхом їх доукомплектування офіцерами запасу.

Крім того, міністерство оборони спільно з міністерством охорони здоров'я і міністерством соціальної політики має забезпечити соціально-психологічну реабілітацію військовослужбовців - учасників антитерористичної операції.

Також спільно з міністерством охорони здоров'я оборонному відомству доручено удосконалити процедуру проходження медичного огляду військовозобов'язаних, передбачивши механізм запобігання необґрунтованого надання відстрочки від призову за станом здоров'я.

За інформацією прес-служби, оборонне відомство має вжити заходів щодо недопущення порушень законодавства України при проведенні мобілізації, у тому числі з протидії можливим проявам корупції у військових комісаріатах.

Також У Раду внесено законопроект про кримінальну відповідальність за заклики до ухилення від мобілізації.

Депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко і позафракційний Борис Філатов запропонували Раді ввести кримінальну відповідальність "за публічні заклики до ухилення від призову за мобілізацією".

 

 

 

 

 

   2790
Реклама
загрузка...
Популярные записи

Логин:  
Пароль:  
Последнее в новостях
Житомирські передноворічні вітрини: мінімалізм та казкові замальовки. Фоторепортаж
Юні житомирські лісівники одні з перших в Україні спробували вирощувати дерева, з яких добувають біоетанол
Фінал 11-го корпоративного чемпіонату з боулінгу – 2017 у Житомирі
Депутат опублікував інформацію про кількість «п’яних» ДТП з потерпілими: в Житомирській області – 28
Житомирські екологи попередили про штрафи за незаконно зрубані новорічні деревця
У Житомирській області до літа заборонили ловити раків
Провідним спортсменам Житомира та області обіцяють підвищені зарплати
В Житомирі працівники «лотереї» судяться через штрафи за роботу закладів у нічний час
В Одесі поліцейські затримали жительку Житомирської області, яку півроку розшукували рідні
У Німеччині померла 400-кілограмова жителька Житомирської області, яка мала слонову хворобу ніг